Spotkanie z Christlinem Rajendramem facylitowane przez Annę Garbacz, Alicję Kusch i Adama Kusio. Celem spotkania jest współtworzenie przestrzeni bez przemocy. Prowadzący są trenerami i praktykami Nonviolent Communication Marshalla B. Rosenberga.
Struktura pełnych dni:
Pierwszego dnia wybierzemy wspólnie z uczestnikami tematy spotkania. Christlin Rajendram porusza często tematy takie jak:
CHRISTLIN RAJENDRAM
Jezuita, pochodzi ze Sri Lanki. Przyjaciel Marshalla Rosenberga, od wielu lat Certyfikowany Trener NVC. Mieszkał w USA, gdzie zrobił doktorat z komunikacji, przez kilka lat był w zarządzie CNVC. Po powrocie z USA, na Sri Lance prowadził dom dziecka (Home of Peace) dla dzieci ofiar wojny domowej. Dzielił się NVC w wielu miejscach na świecie, min. po wojnie domowej w Nepalu, w Indiach, Singapurze, Hongkongu, Korei, Tromoso, Norwegii, Szwecji, na Węgrzech, w Polsce, na Ukrainie. Wspiera kandydatów do certyfikacji jako asesor CNVC.
Adam Kusio
NVC praktykuje od 2015 roku. Ukończył Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA. NVC poznawał podczas kilkudziesięciu dni warsztatowych prowadzonych przez trenerów z Polski i z zagranicy. Oferuje całoroczny kurs Praktyka Współczucia. Prowadzi grupy praktykujące, treningi empatii oraz warsztaty. Więcej na stronie www.adamkusio.pl
Anna Garbacz
Praktykuje NVC od 2009 roku, a w 2021 roku uzyskała certyfikat trenerki CNVC. Jest doktorką psychologii, mediatorką, trenerką. Współdziałanie oparte na NVC praktykuje przy okazji realizacji projektów NVC z różnymi instytucjami w ramach swojej pracy indywidualnej jak i działalności fundacji Żyrafy.
Alicja Kusch
Prowadzi indywidualne i zespołowe procesy mentoringowo-coachingowe w obszarze biznesu dla liderów i menedżerów. Przyczynia się do tego, by ludzie poznali inny sposób prowadzenia i budowania relacji niż szukanie winnego i udowadniania racji. Jest w procesie certyfikacji w CNVC.
Czas i godziny trwania:
5 dni
30. 07. 2025 środa, godz. 5.00 - 20.00
31.07 - 2.08. 2025 czwartek - sobota, godz.: 9.00 - 17.00
3.08.2025 niedziela, godz.: 9.00 - 13.20
Miejsce:
Warsztat odbędzie się w Warszawie, ul. Skaryszewska 12
Język roboczy:
Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.
Cena:
900zł
Jeśli możesz wpłacić więcej (lub po prostu chcesz wesprzeć innych nie uczestnicząc w wydarzeniu) to będę wdzięczny, bo chciałbym, by każda osoba, która chce rozwijać umiejętności oferowane przez NVC mogła to zrobić bez względu na posiadane w tym momencie środki finansowe. A jednocześnie chcę zadbać o środki na życie dla mnie i mojej rodziny, więc każde wsparcie jest mile widziane.
Jeśli pieniądze są jedyną przeszkodą, zapraszamy do kontaktu z propozycją swojej kwoty lub barteru. W takim wypadku proszę napisz do nas na adres: fundacjainstytutinnowacji@gmail.com.
Formularz zgłoszeniowy:
Prosimy o zgłoszenie się poprzez formularz.